Och har varit det ett tag nu.. Hon har fixat mina fransar, fatta inte varför jag inte gjorde det tidigare.. Det är så jävla snyggt med öööverdrivet långa fransar och den som säger något annat är bara en lagom Svenne.. Haha!
Nu blir det en massa fix, sen fest med dom sköna Tyresöbrudarna.. Jag passar nästan in här nu eftersom jag börjat åka moppe.. Haha!
(Visited 26 times, 1 visits today)
ska inte du svara på frågorna nu ?
Moppe, är inte det töntigt? 😛
((;
Svara på frågestunden Paow<33333333333333
Hej! 🙂 Är du intresserad av att läsa en blogg som skrivs av enäggstvillingar? Då är du mer än välkommen till vår blogg! Vi skriver om allt, från hur det är att vara tvilling till mode, musik och mycket mer! Hoppas att vi ses i vår blogg sötnos!
Du har en överdrivet stor panna, visste du det och plus att man tror du har peruk. Man kan tro att du har cancer med tanken på att du inte har nån ögonbryn och din forehead är för stor men annars är du en liten gullig tjej.
såg du bella tyra show igår och vad tyckte du???
Jag tycker det kan se lite fånigt ut, men dina är precis på gränsen så det är okej. 😉
vad har hänt med annies blogg? har hon lagt ner den eller? 🙁
har du peruk :O?
nr.1 har du peruk?
2. du ser ut som en barnrumpa!!!!!!!!!
haha ja låånga fransar e dösnyggt
vad har hänt med annies blogg, har hon lagt ner de eller?:O
MODE OCH SKÖNHESBLOGG! -Den alla letat efter 😀
snyggt
hihi najsy!!
sjukt snyggt med långa fransar! 🙂
Det ser ut som om du är flintskallig!:D hahah lol
jag orkar bara inte med dej
du är så otroligt söt 😉
älskar din blogg & läser den minst 3 gånger varje dag! :$
små läppar du har!
du har konstig huvud…………du liknar en alien.. skit stor panna, överdrivet stor. man tror du har peruk
Fina ögonfransar Paulina.
Du är fin naturell också såklart.
Kramar Din beundrare Simone.
http://www.finestlight.se/simones
BLI BLOND SNYGGING!!!!! <3
Helt tokigt
Lika tokigt som att min gula toaster har flugit sin kos ;O
wow stor panna…
rasist
Svar: …äh? Idiot.
Hejsan!
har du något tips på vart man kan gå å förlänga sina ögonfransar? och ungefär vad kostar det? kan du inte berätta lite om hur man gör och så kanske? jag tycker det är otroligt fint och skulle vilja göra det nu till sommarn 🙂
tack för en bra blogg!
Det är sjukt fint min överdrivna ögonfransar ! Önskar att jag oxå kunda ha de ! 😀
Titta gärna in på mon blogg och svara på Dyslexi frågan 🙂
Jag håller med dig, det är skit snyggt med överdrivet långa fransar.
gud vad snygg du är 😀
Du borde inte ha din lugg sådär.. Det ser rätt skumt ut men annars så är ju håret ditt fint 🙂
HAHAH HAR DU PERUK ELR ??
Fina fransar!♥
alltså haha fan vad jag ogillar din lugg
Har alla rasister så stor panna ?
Svar: Har alla puckon som du så låg intelligens?
du borde testa nån annan bena:)
du är väldigt söt:)
hej paoulina du e sjukt söt och din blogge fan bäst jag förstår inte varför alla säger att kissie är sveriges största bloggare för det är hon fan inte det är ju din blogg, din blogg e roligare och finare ,