God eftermiddag! Har bara legat i sängen hela dagen och inte gjort någonting, jag har en sån halsbränna så att det är sjukt! Förut så trodde jag att halsbränna var som halsont, eftersom när man har ont i halsen så bränner det. Men nej ,nej, nu vet jag vad halsbränna är. Usch värre en bihåleinflammation.
Igår så gästade jag och Hugo i Bella & Tyras sista pogram. Gud vad sorgligt att det är slut, men Bella och Tyra har gjort ett jättebra jobb tycker jag 🙂
Haha, Hugo som tog kort på mig när jag sov. Fan vad snygg jag var i håret!
(Visited 31 times, 1 visits today)
Det är skitjobbigt med halsbränna 🙁
haha stackare! 🙁 krya! 🙂
haha söt 🙂
halsbränna är när man kräks upp maginnehåll.. mys
Krya på dej (:
knäckebröd är superbra mot halsbränna! 🙂
Oooh hoppas du mar battre by now!
JAG TROR NÅGON TJEJ FEJKAR DIG PÅ HETING.SE, KOLLA IN DENNA TJEJ!! bbella
HON ANVÄNDER DINA BILDER
Ät ett grönt äpple! 🙂
hoppas du blir bättre! :/
haha du ser rätt sliten ut på bilden=”
Söt sötare paow! <3
Käka banan och fil 🙂 Brukar hjälpa!
Gravid hjärtat?
krya! <3
jobbigt :/ schyst pojkvän haha 😉
söt du är ! 😀
paow fixa ditt hår, de är skit fult! :S har tips på en produkt du kan använda i min blogg ! HAHa
söt bild :d
ÄR DU GRAVID???????????????????????????????
Köp zantac på apoteket hjälper jätte bra mot halsbränna eller receptfria losec.
uuuuusch, det är hemskt ! hatar det ..
haha, gullig bild 😀
Hehe, är du gravid? Jag hade aldrig haft halsbränna tidigare men när jag blev gravid hade jag typ konstant halsbränna i 8-9 månader.
måste säga att du växt upp ”mognat” otroligt mkt på sistatiden, sedan du blev tsm med hugo. big +! jag är ju faktist 18 och läser din blogg lite då o då, har inte tyckt att den vart så fantastiskt bra förut för de va lite för mkt ”kattunge” men nu börjar ja tycka om den! way to go! du är nog den som är mest vettig i bloggvärlden!
måste bara säga att ditt hår ser jätte slitet ut, ser oftast ut som att du har en peruk eftersom du har så högt hårfäste. Ser att du försökt dölja det med att ha lugg men det syns väldigt mycket ändå! Du är verkligen hur söt som helst och verkar vara supersöt/snäll också men som sagt, synd att ditt hår ser så slitet ut. kram
http://www.ishop.nu ,allt inom iPhone, iPad och iPod tillbehör.