Jag, Riccardo, Dennis och Hugo är i Portal Nous. Vi har ätit riktigt god mat. Länge sedan jag gjorde det.
Idag så blir det fest! Igen… Nu när man äntligen börjat piggna till så ska man ut, hehehe. Vi ska rocka Grabbarna grus beachclub!!
(Visited 24 times, 1 visits today)
Tycker de e dax o byta heder på bloggen den känns lite B om man kollar på Kenzas, Kissies, Desssies, Fokis och såklart min !!!
/Over and out
kolla min blogg 😀
GOTT :d
Fan vad pinsamma ni är. Ni är redan från Sverige, varför festa bara på grabbarna grus när det är 100 % svenskar där. Det är som att vara ute i Sthlm. Gå ut till andra ställen och ha kul. Prata lite med andra folk med andra nationaliteter.
Torrt!
Jag tycker du ska ta o lyssna lite på dennis, det finns annat att göra än festa o bråka med Hugo. Är du en riktig vän så lyssnar du på att Dennis mår skit o vill åka hem för ni inte gör annat än super o sover
njut av semestern och den härliga värmen !
mysigt!
Hur gjorde du och hugo så att ni kunde lita på varandra igen och hur gjorde ni för att komma tillbaka till varandra? Tacksam för svar, skulle verkligen hjälpa!
åh myys:D
Visste du om att Hugo legat med BB-Minela?..
Rycktas om de.. Roza skrev ut de i sin blogg!
ifall du vill kika efter själv..
Rozas.se
Tjena Paow!
Jag och ett gäng kommer ner till Magaluf på måndag vilket betyder att vi kommer sätta oss på Grabbarna Grus under kvällen. Ses vi där?! Hade nämligen planer på att du och jag skulle köra ett shotrace!
Och en sak till, åk inte hem för vi tar med oss värmen ner när vi kommer 🙂 det skall bli strålande sol och 30 grader nästa vecka!
Ha de så bra så länge!
Ha en härlig semster!
Läs om mitt liv i australien på min blogg 😀
låter ju kul 🙂
testa något annat ställe när ni är utomlands.. GG är ju liksom gjort för och av svennar … tröööökigt 😉
Treeevligt 🙂
vill vara där!!!
MYSIGT!
Ut och se mer av magaluf, Ni kan ju inte bara gå till gg hela tiden… De finns ju fler nattklubbar där 😀
så pinsam du är! Visst att man skriver blogg för att bli känd och rik, men att hänga ut andra och dissa dem för vad dem äter?
Där märker man verkligen vilken nivå ni 08 ligger inne med, och framförallt
så märker man ju att du bara är lilla barnet.
En dag, FÖRHOPPNINGSVIS så kommer du också att växa upp 🙂
Då bryr man sig om sin EGEN åsikt och dissar inte någon annan för deras,
va fan tjänar det till att vara dum flicka lilla?
Den enda som blir dissad är du själv för att du skämmer ut dig själv!
Jävla töntar är ni hela högen, åker på blogg semester och leker kändisar.
Lägg ner!
awesome ju!!
Ha en bra kväll 😉
Har du inte festat lite mycket? Hihi. ^^
Nice blogg 🙂
ååh, vart bor ni egentligen?
ser mysigt ut, vilket flygbolag flyger ni med?
pussss
ang ideal å de här borde du slänga upp filmer som tex denna: http://www.metacafe.com/watch/783878/the_power_of_photoshop/
Jag är bara självlärd i photoshop. skulle kunna göra sånt där fast inte så mycket eller vad man ska säga. dom är grymma och jag blir lika förvånad varje gång och får mig en tankeställare!!!
Håller med den första som kommenterat!!
Såg att Dennis tyckte det var hemskt där nere…skulle ni inte åka hem?
http://asahoffman.blogg.se/2011/june/jag-bara-undrar.html
Gå in och gilla våran nya facebook sida.
http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/Joy-Design/205604776149693
mysigt!
god mat. synd man inte såg före hehe
gott! 😉
kommentera gärna och följ min blogg på http://esbjornson.blogg.se ♥
Hej! Jag har skolavslutning på tisdag och har verkligen beslutsångest.. det skulle vara jättesnällt om du kunde lägga in en kommentar vad du tycker att jag ska ha! Du kanske till och med får en länkning.;) http://barasophies.blogg.se/2011/june/kort-vs-langt.html#comment
mysigt 🙂
😛
Asså seriöst paulina, din header ser förjävlig ut!? Vad har du på dig, ser ju knappt ut som du, alldeles likblek!!!! Du kan ju vara fin, så varför inte vara de??
byt inte header! den är ju f*n fin! lyssna inte på sånt skit ens ;o P.S var också i mallis, såg dig där.
Vill också vara utomlands ju ;(
härligt!
Hej!
Tänkte bara tipsa om min bloppis där du bestämmer priserna. Kika gärna in & ta en titt å se om du hittar någonting.
Ha en bra dag!
myyyyyyyyyyyysit det ser ut, vill oxå åka utooomlans jöö! =D
CHECKA IN MIN BLOGG –> haannnnna.blogg.se
Hej! Jag och mina kompisar åker till magaluf imorn, hur länge stannar du? 🙂
livet i the O.C. on my blog! california here we comeee!
Ser jättemysigt ut 🙂
Kul 😀
Uppdatera mer förihelvete, skit tråkigt!
Gillade dig inte alls förut Paulina, men nu tycker jag att du är superfin & en grym tjej!
Men du, ta det lite lugnt med festandet, verkar som du inte gör annat just nu 😉
Taskigt av er som skrev att Paows header ser för jävlig ut; den är helt okej. Men hon har haft den ett tag nu, så byte av header kanske vore lämpligt? 🙂
Kolla gärna in bloggen folks; söker dessutom nån som kan göra en hemsida med blogg åt mig mot betalning; hör av dig om du har kunskapen, fantasin & lusten att lägga lite tid till det! 🙂
KOLLA IN MITT RESULTAT EFTER ATT JAG GJORT EN KERATIN COMPLEX-BEHANDLING! Det är ett hett tips till er som vill spara ut erat hår och som vill reparera det! Sjukt nöjd! Testa själva 🙂
FAN VAD SNYGG DU ÄR SOM BLONDIN PAOW !!!
SHIT blir nästan lebsisk heheh
Kör på en dagens blogg igen. Vill du visas framför mina 100-600 läsare per dag. var med i min dagens blogg!
Lycka till!
vad mysigt!
Låter sjukt nice! 😉
är det sant att hugo knullade någon utanför BB-huset när ni var tsm?
Älskar din blogg paow! Men när ni kommer hem, skulle inte ni kunna ha en bloggträff i kalmar då? Skulle vara skitkul, för när man bor här händer det fan ingenting, och det skulle vara sjukt kul att träffa folk som er som man verkligen ser upp till! Kram
Är det någon här som skulle ha kunnat vara snälla och hjälpa mig med min blogg. något har hänt och vet ej hur jag ska gå till väga. Hade uppskattat det som fasiken.
Blogg: http://hannasilvera.se
Många kramar Hanna